Криворізька загальноосвітня школа
 І-ІІ ступенів № 101
                        http://static.klasnaocinka.com.ua/uploads/org2528/logo_1323889856_2528_h70.png     
          
Меню сайту
Категорії розділу
Видатні дати [1]
Видатні дати України
Вітаємо ! [1]
Привітання
Положення конкурсів [11]
Положення конкурсів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0

Бібліотека

 

 

Шкільна бібліотека – це центр інтелектуального життя школи, адже без неї навчально-виховний процес уявити неможливо. Основні завдання шкільної бібліотеки й бібліотекаря – навчити дитину любити книгу, учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом, тобто вироблення читацької компетентності.

 

"Біографії" - інформація про життя та творчість великих письменників, політиків, художників, видатних людей, які внесли значний вклад в розвиток культури, української та зарубіжної літератури.

"Реферати" - велика колекція докладів, доповідей, рефератів з різноманітних наукових проблем, а також цікаву та пізнавальну інформацію.

"Зарубіжна література" - коллекція шкільних творів з зарубіжної літератури. На сайті максимально підібрані твори з літератури, які допоможуть Вам в стислі строки написати чудові роботи та отримати вищій бал. Всі твори викладені відповідно до шкільної програми учнів українських шкіл.

"Українська література" - коллекція шкільних творів з української літератури. На сайті максимально підібрані твори з літератури, які допоможуть Вам в стислі строки написати чудові роботи та отримати вищій бал. Всі твори викладені відповідно до шкільної програми учнів українських шкіл.

"Твори з мови" - це велика коллекція нових учнівських творів з української мови.

"Англійська мова" - це рішення вправ та завдань (письмових), переклад текстів за підручником "Английский язык" В.М. Плахотника, Р.Ю. Мартиновой для учні 8-11 класів.

"Русский язык" - шкільні твори російською мовою. Твори орієнтовані для школярів українських шкіл, які вивчають російську мову.

"Сочинения" - коллекция сочинений по русской и зарубежной литературе на русском языке. Данная коллекция ориентирована на украинских школьников, которые изучают русский язык и литературу.

"Стислі перекази" - стислий, але вичерпний переказ творів великого розміру. Після ознайомлення з переказами Ви матимите повну уяву про зміст повного твору, його головних героях, сюжетні лінії, тему, ідеї.

"Прислів`я та приказки" - прислів'я та приказки українського народу.

"Крилаті вирази" - крилаті вислови народної творчості та вислови з творів української літератури.

"Фразеологізми" - це фразеологічні вирази української народної творчості.

"Усна народна творчість" - самодіяльне словесне мистецтво українського народу. Розділ складається з наступних підрозділів: народні думи, народні перекази та легенди, народні казки, народні байки, пісні-балади, історичні пісні, соціально-побутові пісні, чумацькі пісні, пісні січових стрільців, пісні та романси невідомих авторів, обрядові пісні, народна драма, пісні про кохання, колядки та щедрівки, веснянки

"Цитаты" - в разделе представлено более 5000 цисяч цитат почти пятисот авторов.

Українські електронні бібліотеки світової літератури

  •  - Е-бібліотека «Чтиво» містить україномовну літературу як українських авторів, так і українські переклади іноземних авторів у часовому проміжку від найдавніших до сучасних. Сюди ж з 2008 року поступово переїзджають всі укр. переклади з AeLib. Зручна навіґація, пошук, довідка, коментування...
  • Електронна бібліотека "Джерело"- тексти світової літератури переважно невеликого обсягу: вірші й оповідання, а також кілька повістей і романів (Мопассан, Хемінгуей, Екзюпері, Фіцджеральд, Конан Дойл).
  • Бібліотека сайту Slovnyk.org- є трохи перекладних текстів: Лукрецій, Борхес, Бгагавадгіта тощо.
  • Бібліотечка пана Більбо - кілька фрагментів з перекладів Толкіна та чимало українських досліджень про Толкіна (Бойніцький, Тихомирова).
  • Дитяча скарбниця - кілька текстів для дітей - народні та літературні казки, "Пригоди Мюнхгаузена" Распе, "Гобіт" Толкіна.
  • Бібліотека teolib.h1.ru- українські переклади християнської літератури (сайт греко-католицький).

Електронні бібліотеки української літератури

Зарубіжні електронні бібліотеки

  • Бібліотека Лібрусек- одна з найбільших (найбільша?) у світі безкоштовна е-бібліотека. Російськомовна. Понад 100.000 текстів (переважно *.fb2, *.djvu, *.pdf). Безліч перекладів сучасної літератури. Власників авторських прав разом з їх вимогами переважно посилають «в сад», твори не знімають. Книги, які продаються у Літресі, стають доступними у Лібрусеку через 30 днів після початку продажу в Літресі. Переважний вміст — белетристика: фантастика, пригоди, детективи. Майже вся російська література. Але й класична світова література та сучасна зарубіжна представлені на заздрість повно. Нарікання може викликати хібащо дизайн.
  • Бібліотека Мошкова- одна з найбільших е-бібліотек на пострадянському просторі. Російськомовна. Більше 10 000 текстів (4.5 ГБ у txt/html). Безліч перекладів сучасної літератури, яку на заході не знайдеш. Деякі власники авторських прав на твори змусили Мошкова прибрати їх тексти звідти. Переважно белетристика: фантастика, детективи. Майже вся російська література. Але й класична світова література та сучасна зарубіжна представлені на заздрість повно. Посилання на інші сайти. Практично всі російськомовні бібліотеки є дзеркалами цієї. Нарікання може викликати хібащо дизайн та не зовсім логічний (нелітературознавчий) поділ на розділи.
  • Проект Ґутенберґ- найбільша електронна бібліотека англійських текстів (бл. 5000). Через суворість законів США щодо авторських прав, там можна знайти тільки тексти, автори яких померли не менш ніж 70 років тому. Має безліч дзеркал у інших країнах. Тексти в форматі .txt або .html у .zip архівах. Завантажувати можна через онлайн або по ftp.
  • Проект Ґутенберґ-Німеччина - велика електронна бібліотека німецьких текстів.
  • Проект Рунеберґ- електронна бібліотека скандинавських текстів. Від "Старшої Едди" до Стріндберга, Ібсена і Лагерлеф.
  • The Little Sailing- оригінальні тексти давньогрецької літератури та філософії у форматі MS Word.
  • The Latin Library - Латинська бібілотека: мабуть, найбільша колекція латинської літератури, філософії, історіософії, богослів'я тощо в Неті. Посилання на інші латинські ресурси.
  • Bibliotheca Augustana - Ще одна велика колекція латинських і давньогрецьких текстів.
  • C.E.L.T.- Ірландський "Корпус Електронних Текстів: Онлайн-ресурси з ірландської історії, літератури, політики". Давньоірландські оригінали кельтських саг (скел), поезія бардів, давньоірландська лірична поезія, літописи, клерикальна література, граматики, латинські тексти, англійські переклади. Дуже цікавий сайт, притому на англійській мові. Щоправда, саги далеко не всі.
  • Давньоісландська література- російськомовні переклади "Старшої Едди", Сноррі Стурлусона ("Молодша Едда", "Земне Коло"), майже всі існуючі переклади ісландських саг та поезії скальдів. Давньоісландсько-англійський словник, граматика. Посилання на ісландські ресурси.
  • Greylib- великий  сайт сучасної англомовної белетристики.
  • "Артефакт"- тексти у форматі MS Word, багато оригіналів текстів сучасної світової літератури.

Вибір та замовлення підручників для 5 класу

          

Вхід на сайт


Пошук
Календар
«  Жовтень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites