Криворізька загальноосвітня школа
 І-ІІ ступенів № 101
                        http://static.klasnaocinka.com.ua/uploads/org2528/logo_1323889856_2528_h70.png     
          
Меню сайту
Категорії розділу
Видатні дати [1]
Видатні дати України
Вітаємо ! [1]
Привітання
Положення конкурсів [11]
Положення конкурсів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

ПРОГРАМА  РОЗВИТКУ

Криворізької загальноосвітньої школи

 І-ІІ ступенів № 101

на 2017-2022 роки

 

АНАЛІЗ РОБОТИ ШКОЛИ
Протягом 2011-2014 років колектив КЗШ І-ІІ ступенів № 101працював над вирішенням науково-методичної проблеми «Формування особистих якостей учнів на основі народних традицій», а з 1 вересня 2014 року працює над розв’язанням науково-методичної проблеми «Формування соціальних компетентностей учнів як умова успішної самореалізації особистості в соціумі».
Протягом даного періоду на належному рівні вирішувалась основна організаційно-методична мета школи: підвищення кваліфікації та професійної майстерності вчителів, розвитку творчого потенціалу педагогічного колективу, вдосконалення форм та методів роботи, спрямованих на формування особистості учня.
Протягом останніх років на території обслуговування мережа класів, кількість учнів та їх наповнюваність поступово збільшується.
Вчителі працювали над підвищенням свого кваліфікаційного та науково-методичного рівня. Брали участь у конкурсах «Вчитель року». Брали участь у науково-методичних заходах, створювали власні сайти. За результатами атестації всі педагоги надавали творчі звіти.
Стан навчально-виховного процесу в школі.
Підсумки навчально-виховного процесу у школі І ступеня.
В даний період педагогічний колектив школи І ступеня перейшов на нову структуру і оновлений зміст загальної середньої освіти, відповідно до нормативної бази, враховуючи специфіку та важливість початкової ланки освіти, вчителями початкових класів було поставлено основну проблему: «Розвиток здібностей молодших школярів через впровадження технології інтерактивного навчання», накреслено основні завдання щодо її реалізації.
Навчальним робочим планом було передбачено вивчення предметів інваріантної та варіативної частини змісту початкової освіти, який побудовано на основі пріоритетних освітніх галузей. Хід виконання навчальних програм, динаміка якості навчальних досягнень учнів простежувалась адміністрацією школи відповідно до річного плану та графіка внутрішкільного контролю. Результати контролю та розробка організаційних, оперативних та методичних заходів, направлених на реалізацію проблеми школи, узагальнені в наказах, розглядались на педагогічних радах.
Роль вчителя в розвитку навчально-пізнавальної діяльності учнів, формуванні стійких навчальних досягнень визначались результативністю поточного, періодичного, тематичного контролю та підсумкового оцінювання, виконанням вимог учнями до усного та писемного мовлення, участю у проведенні позакласних заходів, поповненням сучасного дидактичного забезпечення навчального процесу. Аналіз діяльності вчителів узагальнено та систематизовано у книгах внутрішкільного контролю.
Росту професійної майстерності вчителів школи І ступеня сприяла ефективна діяльність фахового методичного об’єднання вчителів початкових класів (керівник Римар Т.М.). Хід занять був направлений на удосконалення педагогічних технологій, які застосовуються на уроках у 1 – 4 класах, розвиток творчого потенціалу, формування новаторського ставлення до організації, навчально-виховного процесу, підбору нових сучасних освітніх форм та методики роботи.
Підсумки навчально-виховного процесу у школі ІІ ступеня.
В даний період педагогічний колектив школи ІІ ступеня продовжує поступовий перехід на нову структуру і оновлений зміст загальної середньої освіти. Робочий навчальний план був спрямований на забезпечення необхідного для кожного учня обсягу і рівня знань і навичок та складався з предметів інваріантної та варіативної складової.
Виходячи з методичної проблемної теми перед школою ІІ ступеня стояли завдання:
 Підвищення рівня творчої активності педагогічних кадрів, методичної підготовки.
 Сприяти виробленню в учителів умінь і навичок самостійної роботи з метою безперервного підвищення своєї кваліфікації.
 Всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них навичок науково-дослідницької роботи, зацікавленості новими педагогічними технологіями.
 Апробація та запровадження гнучких моделей організації навчально-виховного процесу, відповідно до здібностей та нахилів учнів.
Хід виконання поставлених завдань, а також динаміка якості знань, умінь та навичок учнів простежувалася адміністрацією школи згідно перспективного плану роботи та графіка внутрішкільного контролю та узагальнено наказами по школі, заслухані на засіданнях педагогічної ради .
Роль вчителя в навчально-пізнавальній діяльності учнів, формуванні їх стійких загальноосвітніх знань, умінь та навичок визначалася результативністю поточних, підсумкових, тематичних робіт, усного та писемного мовлення. Персональному контролю підлягало вивчення системи уроків та роботи вчителів, які атестуються. Росту профмайстерності вчителів-предметників сприяла продуктивна діяльність методичного об’єднання вчителів природничо-математичного та суспільно-гуманітарного циклу.
Метою методичної роботи було підвищення кваліфікації та профмайстерності кожного вчителя, розвиток творчого потенціалу, вдосконалення форм та методів роботи, направлених на реформування школи. Завдання методичної ради – це надання реальної допомоги вчителям на основі діагностики (на кожного вчителя заведена діагностична картка) та практики в опануванні навичок диференційованого навчання, розробці методичних рекомендацій для вчителів-предметників. Методична робота організовувалась та спрямовувалась так, щоб була корисна особисто кожному вчителю і сприяла створення належної атмосфери в колективі. Хід засідань методичних рад був спрямований на підвищення та вдосконалення педагогічних технологій , інтерактивних форм роботи з класом. В ході практичної діяльності методичними об’єднаннями активно практикувались самоконтроль та самооцінка, відвідування та взаємовідвідування уроків, надання методичної допомоги молодим учителям, проведення відкритих уроків та їх колективне обговорення.
Аналіз роботи школи протягом п’ятирічного циклу та порівняльний аналіз навчальних досягнень учнів свідчать про те, що є ще ряд проблем та недоліків у роботі педагогів школи. Є учні, які мають потенціал, але мають середній рівень знань. Це свідчить про недостатню індивідуальну роботу з учнями, відсутність системи заохочення учнів до навчання, втрати інтересу до здобуття знань учнями та батьками. Окремі вчителі школи приділяють недостатньо уваги якості проведення уроків, вдосконаленню своїх педагогічних здібностей, роботі над підвищенням рівня самоосвіти, використанню новітніх технологій навчання. Низькою залишається навчально-матеріальна база навчальних кабінетів.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ
Програма розвитку КЗШ І-ІІ ступенів № 101 розроблена відповідно до проекту Закону України «Про освіту» №3491-д від 04.04.2016: «Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».
Мета програми: забезпечення подальшого розвитку школи як повноцінного освітнього простору для навчання, виховання і розвитку учнів з максимальним урахуванням при цьому їх природних особливостей та обдарувань; створення безпечних і комфортних умов для учнів та працівників навчального закладу; зміцнення матеріально-технічної бази школи.
Особливості здійснення програми. Програма розрахована на 5 років (2017-2022 роки) і передбачає здійснення проектів. Перед включенням цільових проектів до річного плану роботи школи команда проекту на чолі з керівником розробляє повний текстовий варіант цільового проекту, до якого входять смислова і операційна частини, а також ресурсне забезпечення: кадри, фінанси, матеріальна база тощо. Тоді визначається і конкретна дата початку здійснення проекту та його тривалість.
У структурі школи виділяється кілька відносно автономних систем, а саме: дидактична і виховна системи, система збереження і зміцнення здоров’я учнів, методична система та матеріально-технічна база. Тому цільові проекти комплексної програми модернізації згруповані за відповідними системами школи. Це дозволяє, не руйнуючи цілісності, забезпечувати їх цілеспрямований розвиток.
Контроль за виконанням програми. Контроль здійснюється у процесі моніторингу виконання річного плану роботи навчального закладу. Наслідки цього контролю заслуховуються в робочому порядку та щорічно в серпні на засіданні ради школи. Загальний контроль за здійсненням програми покладається на директора школи.

1. Дидактична система
Проект 1.1.
Назва проекту: Інтелектуальний розвиток
Мета і основні завдання: формувати в учнів «фонові знання» – загальновідому конкретну інформацію з усіх галузей людської діяльності; розвивати інтерес до навчальних дисциплін; формувати вміння самостійно одержувати інформацію з різних джерел та аналізувати її.
Термін реалізації: 2017-2022 роки
Відповідальні особи: вчителі-предметники, педагог-організатор.
Керівник проекту: заступник директора з НВР
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Проведення предметних тижнів та місячників, олімпіад з навчальних дисциплін. Протягом року Вчителі
2 Проведення позакласних заходів, тематичних лінійок . Протягом року Заступник директора з ВР,
педагог-організ.
3 Проведення підсумкових змагань у вигляді гри брейн-ринг або в інших формах. В кінці місячника Заступник директора з ВР,
4 Випуск шкільної газети з урахуванням знаменних дат. Протягом року Прес-центр школи
5 Організовувати конкурси малюнків, рефератів, творчих робіт тощо. Протягом року Вчителі-предметники.
6 Проведення краєзнавчої пошукової роботи Протягом року Вчитель географії

Проект 1.2.
Назва проекту: Профорієнтація.
Мета і основні завдання: здійснити поглиблену диференціацію навчально-виховної роботи з учнями 8-9 класів за нахилами та рівнями сформованості здібностей, необхідних для вибору майбутньої професії.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: класні керівники 8-9 класів.
Керівник проекту: класний керівник 9 класу
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Здійснити поглиблену диференціацію навчально-виховної роботи з учнями 8-9 класів. Щороку до 01.01 Практичний психолог
2 Інформувати учнів про особливості різноманітних професій. Постійно Кл. керівники

3 Знайомити учнів про шляхи одержання професійної освіти в сучасних умовах. Постійно Кл. керівники
4 Інформувати учнів про особливості економічного життя країни Постійно Кл. керівники
5 Залучати до співпраці працівників центру зайнятості. Постійно Кл. керівники
6 Налагоджувати зв’язки з навчальними закладами ІІІ-ІV ступенів і сприяти участі учнів школи у днях відкритих дверей. Протягом року Адміністрація школи
7 Організовувати зустрічі з представниками різних професій. Протягом року Адміністрація школи
8 Здійснювати екскурсії на підприємства, установи, організації. Протягом року Кл. керівники

Проект 1.3.
Назва проекту: Культура мовлення.
Мета і основні завдання: удосконалювати в учнів уміння і навички усного мовлення та розвивати культуру спілкування.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: класоводи, вчителі української мови та літератури.
Керівник проекту: Вчитель укр. мови та літератури
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Організувати на уроках української мови та літератури умови для розвитку мисленнєвих та мовленнєвих здібностей учнів. Постійно Вчитель
укр. мови та літератури
2 Застосовувати різноманітні вправи з метою розвитку усного мовлення. Постійно Вчитель
укр. мови та літератури
3 Реалізувати творчі завдання, які допомагатимуть розвивати в учнів уяву, пам’ять, логічне мислення. Постійно Вчитель
укр. мови та літератури
4 Запроваджувати на уроках рідної мови рольові та мовні ігри, ситуативні вправи тощо. Постійно Вчитель
укр. мови та літератури
5 Підготувати посібник для вчителів. 2018 рік Вчитель
укр. мови та літератури
6 Організовувати виступи учнів школи в прямому ефірі шкільного радіо. Протягом року Вчителі укр.мови та інформатики

2. Виховна система
Проект 2.1.
Назва проекту: Соціальна активність.
Мета і основні завдання: забезпечити процес цілеспрямованого формування соціального досвіду учнів, виховувати юних громадян України.
Зміст: Процес формування індивідуального соціального досвіду здійснюється на основі організації діяльності дітей у таких спільностях:
Я - людина Я - житель міста
Я - член сім’ї Я - житель області
Я - учень школи Я - громадянин України
Я - житель планети Земля
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: класні керівники, соціальний педагог, практичний психолог, адміністрація школи.
Керівник проекту: заступник директора з НВР
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Створити класні сайти та постійно їх оновлювати Постійно Класні керівники
2 Організовувати проведення родинних свят, спортивних та інтелектуальних змагань тощо. Протягом року Класні керівники
3 Залучати учнів до участі у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Постійно Заступник директора з ВР
4 Залучати учнів до участі у громадському житті. Протягом року Заступник директора з ВР

Проект 2.2.
Назва проекту: Виховуємо читача.
Мета і основні завдання: формувати в учнів 1-4 класів виразне, свідоме і правильне читання; розвивати вміння висловлювати власну і вислухати чужу думку щодо прочитаного; удосконалювати культуру усного мовлення; підтримувати пізнавальний інтерес до читання.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: класоводи, вчителі української мови та літератури, бібліотекар.
Керівник проекту: керівник ШМО початкових класів
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 На уроках української мови і читання виділяти по 5-7 хв. для читання художніх творів. Постійно Вчителі
поч. класів
2 На уроках читання організовувати змагання на виразне читання та інсценування творів. Постійно Вчителі
поч. класів
3 Розвивати комунікативні, ораторські здібності учнів. Постійно Вчителі
поч. класів
4 Оформити та поновлювати у класних кімнатах „Куточки читача”. Постійно Вчителі
поч. класів
5 Розробити методичні рекомендації для розвитку чіткої вимови та впроваджувати в практику роботи. Постійно Вчителі
поч. класів
6 Проводити засідання “тематичних круглих столів”, бібліотечних уроків тощо. Згідно окремого плану Бібліотекар

Проект 2.3.
Назва проекту: Художньо-естетичний розвиток
Мета і основні завдання: розвивати художні здібності, естетичні смаки, образне мислення учнів; виховувати у дітей любов до краси.
Зміст. Ознайомити учнів з основами декоративно-художнього мистецтва, квіткового аранжування, іншими різновидами національного мистецтва. Навчити учнів користуватися розмічальними, різальними інструментами, створювати художні композиції тощо.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: вчителі обр. мистецтва та трудового навчання.
Керівник проекту: вчитель трудового навчання
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Ознайомлювати учнів з альтернативними техніками декоративно-художнього мистецтва. Протягом року Вчителі художньо-естетичного напряму
2 Організувати проведення художніх конкурсів. Протягом року Заступник директора з ВР
3 Забезпечувати участь учнів у районних, обласних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах Протягом року Заступник директора з ВР
4 Сприяти розвитку творчих здібностей учнів на уроках предметів художньо-естетичного циклу. Протягом року Вчителі-предм.
5 Навчити учнів користуватися розмічальними, різальними інструментами, створювати художні композиції тощо. Протягом року Вчитель труд. навчання

 

Проект 2.4.
Назва проекту: Виховуємо патріотів
Мета і основні завдання: формування національно свідомих громадян України, творче продовження в сучасних умовах звитяги, вироблення в кожного учня прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця – патріота .
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: педагог-організатор
Керівник проекту: педагог-організатор
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Створити патріотичні куточки і постійно їх оновлювати. 01.09.2017 Класні керівники
2 Обов’язкове використання державної, обласної, міської, районної символіки під час проведення заходів . Постійно Класні керівники
3 Проведення виховних заходів до знаменних дат. Постійно Класні керівники
4 Залучення учнів до участі у конкурсах різних рівнів патріотичного напрямку Постійно Класні керівники
5 Активізувати роботу волонтерського загону Постійно Педагог-організатор

 

Проект 2.5.
Назва проекту: Шкільна газета.
Мета і основні завдання: Осучаснити шкільну газету згідно вимог часу та збільшити випуск тиражів.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: керівник шкільної газети
Керівник проекту: керівник шкільної газети
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Внести зміни у стиль оформлення шкільної газети. До 01.09.2017 керівник шкільної газети
2 Оновити склад склад редколегії шкільної газети. До 01.09.2017 керівник шкільної газети
3 Скласти план-графік випуску шкільної газети. До 01.10.2017 керівник шкільної газети
4 Активізувати учнівське врядування до створення та інформаційного наповнення рубрик газети. До 01.10.2017 керівник шкільної газети

 

 

 

 


Проект 2.6.
Назва проекту: Веб-сайт – візитка школи.
Мета і основні завдання: Систематичне оновлення веб-сайту школи, оптимізація його роботи в мережі Інтернет та постійне поповнення його розробками уроків та виховних заходів учителів школи.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: вчитель інформатики, творча група.
Керівник проекту: Діхтяренко О.С.
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Затвердити відповідальну особу за ведення веб-сайту школи . До 01.09.2017 Адміністрація школи
2 Оптимізувати роботу сайту в Інтернеті з метою його індексації в пошукових системах. До 01.09.2017 Відповідальна особа
3 Здійснювати регулярне поповнення сайту новою інформацією. Постійно Творча група
4 Забезпечити висвітлення на сайті новин шкільного життя. Постійно Відповідальна особа
5 Забезпечити якісну та ефективну роботу форуму як невід’ємної частини шкільного сайту. Постійно Діхтяренко О.С.
6 Забезпечити регулярне завантаження на сайт нових напрацювань вчителів Постійно Вчителі школи
7 За допомогою сайту налагоджувати зв’язок школи з іншими освітніми установами. Постійно Творча група

3. Система збереження та зміцнення здоров’я
Проект 3.1.
Назва проекту: Медичний огляд.
Мета і основні завдання: забезпечити якісне проходження медичного огляду учнями школи та ефективно використовувати його результати у навчально-виховній роботі.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: медсестра школи, класні керівники.
Керівник проекту: медсестра школи
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Забезпечити збір максимально повної інформації про стан здоров’я дітей до медогляду. Щорічно до 31.08. Медсестра школи.
2 Організувати стовідсоткове проходження учнями медичного огляду Щорічно до 01.09. Медсестра школи.
3 Інформувати вчителів і батьків про результати огляду Постійно Класні керівники
4 Постійно використовувати інформацію про стан здоров’я кожної дитини у процесі організації навчально-виховного процесу Постійно Вчителі

Проект 3.2.
Назва проекту: Якісне харчування.
Мета і основні завдання проекту: Забезпечити учнів школи якісним харчуванням.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: медсестра школи, кухар
Керівник проекту: директор школи
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Організовувати якісне харчування учнів школи. Постійно Адміністрація школи

2 Проводити профілактичну роботу, щодо харчування 100% дітей Постійно Класні керівники
3 Забезпечити безкоштовним харчуванням учнів із сімей, що потрапили в складні життєві обставини. Постійно Адміністрація школи

4 Здійснювати вітамінізацію харчування учнів. Постійно Кухар


Проект 3.3.
Назва проекту: Школа здоров’я.
Мета проекту: формування і розвиток в учнів культури здоров’я як цілісної категорії та створення в школі умов, що її формують.
Завдання проекту:
– координувати діяльність учасників проекту щодо зміцнення здоров’я підростаючого покоління;
– проводити профілактичну, оздоровчу освітню діяльність;
– об’єднати зусилля педагогічного колективу та батьків для реалізації права дітей, підлітків на збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я, що дозволить зробити процес формування здорового способу життя неперервним;
– навчити школярів відповідального ставлення до власного здоров’я оточуючих як до найвищих індивідуальних та суспільних цінностей;
– здійснювати науково-методичний та інформаційний супровід діяльності працівників школи з питань роботи школи сприяння здоров’ю.
Пріоритети проекту: виховання дитини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих як до найвищої цінності, формування у школярів свідомої мотивації здорового способу життя.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: вчителі фізкультури, основ здоров’я
Керівник проекту: вчитель основ здоров’я
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Впроваджувати в практику роботи проекти щодо формування здорового способу життя. 2017-2022 роки Вчителі фізкультури, основ здоров’я, класні керівники
2 Проводити медичні огляди дітей та підлітків, які навчаються в школі. Щорічно Медсестра, класні керівники
3 Привести у відповідність до санітарно-гігієнічних вимог і норм навчальні приміщення,спортзал, спортивний майданчик, їдальню. До 2018
року Завгосп
4 Забезпечити участь педагогічних працівників в курсовій перепідготовці з питань формування здорового життя та активного й змістовного дозвілля учнівської молоді. 2017-2022 роки Адміністрація школи,
5 Впроваджувати освітні програми щодо формування навичок здорового способу життя серед дітей та підлітків. 2017-2022 роки Адміністрація школи
6 Організувати проведення з учнями соціально-педагогічних, психологічних тренінгів з метою соціалізації особистості. 2017-2022 роки Соціальний педагог, практичний психолог
7 Проводити комплекс заходів щодо попередження травмування та нещасних випадків під час навчально-виховного процесу. 2017-2022 роки Адміністрація школи, класні керівники
8 Забезпечувати організацію якісного раціонального харчування школярів. Постійно Адміністрація школи
9 Проводити моніторингові спостереження з питань мотивованого ставлення учнів школи до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, екологічної безпеки здоров’я дітей. 2017-2022 роки Практичний психолог, соціальний педагог
10 Вжити заходів щодо розміщення в шкільній газеті тематичних публікацій з проблем зміцнення здоров’я школярів, профілактики шкідливих звичок. 2017-2022 роки Вчителі основ здоров’я та вчителі української мови
11 Забезпечити ремонт і реконструкцію спортивного майданчику, спортивного залу та поповнити їх спортивним обладнанням. 2017-2022 роки Адміністрація школи, завгосп
12 Організовувати спортивні свята, змагання, турніри. Протягом року Вчителі фізкультури
13 Проводити тижні фізичної культури та спорту. Щорічно Вчителі фізкультури
14 Організовувати туристичні походи. Протягом року Вчителі фізкультури

 

4. Система методичної роботи
Проект 4.1.
Назва проекту: Самоосвіта вчителів.
Мета і основні завдання: удосконалення знань учителів школи з актуальних питань передового досвіду, впровадження інтерактивних технологій, самоосвіта та самореалізація вчителів.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: голови ШМО, заступник директора, практичний психолог, соціальний педагог.
Керівник проекту: заступник директора з НВР
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Організовувати обмін тематичною інформацією про досягнення педагогіки та психології. Щоквартально Керівники ШМО,
практичний психолог
2 Ознайомлювати педпрацівників школи із новітніми освітніми технологіями. Щоквартально Керівники ШМО
3 Готувати методичні рекомендації для вчителів з питань вирішення педагогічних проблем і розміщувати матеріали у методичному кабінеті. Постійно заступник директора з НВР
4 На нарадах при директорові організовувати проведення майстер-класів. 1 раз/ рік заступник директора з НВР
5 Видавнича діяльність педагогів. Постійно Заступник директора з НВР

Проект 4.2.
Назва проекту: Інтерактивний урок.
Мета і основні завдання: активна взаємодія учасників навчально-виховного процесу, впровадження інтерактивних технологій, адаптація дітей до сучасності.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: педагогічний колектив.
Керівник проекту: заступник директора з НВР
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Впровадження сучасних освітніх технологій. Постійно заступник директора з НВР
2 На засіданнях методичних об’єднань здійснювати аналіз проведених уроків та виховних заходів. Щоквартально Керівники ШМО

5. Матеріально-технічна база
Проект 5.1.
Назва проекту: Матеріально-технічне забезпечення.
Мета і основні завдання: забезпечення учнів партами відповідно до вимог СанПіН, заміна класних дошок, оновлення меблів їдальні та ін.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: зав. кабінетами, завгосп.
Керівник проекту: завгосп
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Інвентаризація та класифікація наявних у школі парт. Щорічно Завгосп
2 Забезпечення кабінетів школи партами, учнівськими столами та стільцями відповідних розмірів. До 2022 року Адміністрація школи
3 Дотримання рекомендацій для учнів та вчителів щодо правильного та безпечного використання шкільних меблів. Постійно Вчителі
4 Відремонтувати наявні шкільні меблі. До 01.09.2017 Завгосп
5 Фарбування парт рекомендованими кольорами. Щорічно до липня Класні керівники
6 Ремонти класів. Щорічно до липня Класні керівники
7 Естетичне оформлення території школи Постійно Адміністрація школи, завгосп
8 Оновлення стендів. До 2019 року Адміністрація школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект 5.2.
Назва проекту: Комп’ютеризація навчально-виховного процесу.
Мета і основні завдання: забезпечити школу комп’ютерною технікою.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: адміністрація школи, завгосп.
Керівник проекту: адміністрація школи
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Облаштувати комп’ютерний клас мультимедійною систему. До 2018 року Зав. кабінетом інформатики
2 Використовувати сучасні інформаційні технології навчання під час проведення уроків. Постійно Вчителі
3 Оновити персональні комп’ютери у навчальних кабінетах. До 2019 року Адміністрація школи
4 Створити локальну комп’ютерну мережу школи за технологією Wi-Fi До 2019 року Адміністрація школи
5 Забезпечити доступ до мережі Internet з усіх комп’ютерів. До 2019 року Адміністрація школи

Проект 5.3.
Назва проекту: Ландшафтний дизайн території школи.
Мета і основні завдання: покращення зовнішнього озеленення школи.
Термін реалізації: 2017-2022 роки.
Відповідальні особи: адміністрація школи, завгосп.
Керівник проекту: адміністрація школи
План заходів щодо реалізації проекту
з/п Заходи Терміни виконання Відповідальні
1 Планування території школи, проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення. До 01.01.2018 Завгосп
2 Ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створеного проекту озеленення навчального закладу. До 01.01.2018 Вчитель трудового навчання, вчитель біології
3 Збагачення видового складу квітково – декоративних рослин на території школи і підготовка території до закладки проекту. До 01.03.2018 Вчитель трудового навчання, вчитель біології, завгосп
4 Практичнее втілення проекту озеленення навчального закладу. До 01.06.2018 Вчитель трудового навчання, вчитель біології, завгосп
5 Догляд за озелененою територією закладу. Постійно Вчитель трудового навчання, вчитель біології, завгосп

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ШКОЛИ
Основними умовами успішного досягнення мети Програми розвитку школи ми вважаємо:
– забезпечення високої якості навчання;
– задоволення потреб дітей в заняттях за інтересами;
– підвищення ІКТ-компетентностей педагогів та учнів школи;
– створення безпечних та комфортних умов для праці та навчання;
– розвиток матеріально-технічної бази;
– підвищення рівня забезпечення школи комп’ютерною технікою та сучасним навчальним обладнанням;
– підвищення ефективності уроку, як основної можливості діалогу учня та вчителя;
– розвиток системи позаурочних форм освітньої діяльності, зорієнтованих на пошуковий, дослідницький, проблемний характер засвоєння змісту освіти;
– орієнтація педагогів на особисті досягнення учнів в освітній взаємодії;
– забезпечення принципів відкритості і комфортності освіти в усіх її аспектах;
– комплексний супровід педагогами, психологами та іншими спеціалістами освітнього та професійного вибору школярів;
– підвищення якості підготовки випускників школи;
– підвищення кількості публікацій учителів школи в педагогічній періодичній пресі;
– створення належних умов функціонування соціально-психологічної служби школи;
– організація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи;
– оптимальний рівень сформованості в дітей позитивної мотивації на здоровий спосіб життя;
– покращення якісних показників фізичної підготовки дітей та підлітків.

          

Вхід на сайт


Пошук
Календар
«  Жовтень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites